Протягом місяця на Луганщині викрито 135 порушень


05.06.2019

Протягом місяця на Луганщині викрито 135 порушень

У період з 1 по 31 травня 2019 року інспекторами Луганського рибоохоронного патруля було проведено 26 рибоохоронних рейдів. В результаті, викрито 135 порушень природоохоронного законодавства, з яких 17 грубих. Також складено 98 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушень правил рибальства), два – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), один – за ч. 5 ст. 85 КУпАП (порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об’єктів тваринного світу) та три – за ч.1 ст.85 КУпАП (виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу) . Крім цього, оформлено 14 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За даний період на порушників накладено 10 540 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 2 907 грн. Стягнуто штрафів на суму 7 786 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 124 кг водних біоресурсів, з яких 21 кг – на ринках, 97 – за актами безхазяйного майна та 6 кг – за грубими порушеннями. Також конфіскували 41 од. заборонених знарядь лову та ще 47 од. – за актами безхазяйного майна.

Для прикладу, 16 травня близько 7 години на р. Айдар, поблизу с. Петренкове Старобільського району було затримано порушника, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову - однією сіткою. Риби не зловив.

На рибалку оформлений протокол про адміністративне правопорушення за  ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до Новоайдарського районного суду Луганської області для притягнення особи до адміністративної відповідальності.

Того самого дня в ході рибоохоронної роботи на території оз. Мисливське, що біля с. Лиман Старобільського району знайдено безгосподарське майно. Вилучено 2 од. «верші», виготовлених кустарним методом. Риби не було.

Складено акт виявлення безгосподарського майна.

17 травня  на р. Повна, що у Станично – Луганському районі Луганської області (ділянка вверх за течією, протяжністю один км. від місця впадіння в р. Деркул) та на р. Деркул (нижче за течією від притоки р. Повної), в межах Красноталівської  та Комишненської селищних рад сталася масова загибель водних біоресурсів.

В результаті комплексного обстеження водного об’єкту, працівниками Луганського рибоохоронного патруля з представниками ГУ ДСНС України, Держекоінспекцією та Держпродспоживслужбою в Луганській області були здійснені всі відповідні заходи та відібрані зразки води для встановлення причин масової загибелі водних біоресурсів.

Обстеженням встановлено, що в р. Повна (ліва притока р. Деркул) з території Російської Федерації здійснюється скид забруднюючих речовин невідомого походження. Про це свідчить різкий запах, вода червоного кольору та велика кількість загиблих водних біоресурсів.

В подальшому буде розраховано збиток, нанесений рибному господарству України та всі матеріали будуть передані до правоохоронних органів.

Крім цього, 23 справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Також дві справи спрямовано до правоохоронних органів та відкриті  кримінальні провадження.

В Управлінні Держрибагентства у Луганській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (06461) 2-27-48, (099) 674-10-55. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання оперативно повідомляти за вказаними номерами телефонів.


Читайте також:

  ІНТЕРАКТИВНА КАРТА ДОЗВОЛЕНИХ МІСЦЬ ЗДІЙСНЕННЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО ЛОВУ РИБИ НА ЧАС ВЕСНЯНО-ЛІТНЬОЇ ЗАБОРОНИ НА 2019 РІК


  З 1 КВІТНЯ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУЄ НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ


  На Луганщині обговорили питання відстеження відшкодування збитків
На Луганщині обговорили питання відстеження  відшкодування збитків 10 червня 2019 року відбулася нарада керівників Головного територіального управління юстиції  та  Луганського рибоохоронного патруля. Також були присутні заступник начальника управління – начальник відділу охорони  водних ... >>>

  На озері Пісочне викрито порушників, - рибоохоронний патруль Луганщини
На озері Пісочне викрито порушників, - рибоохоронний патруль Луганщини Восьмого червня 2019 року Луганський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.  Інцидент стався на оз. Пісочне, біля м. Рубіжне Луганської області. Близько 9 години було затримано порушників, які здійснювали вилов риби ... >>>

  Луганський рибоохоронний патруль здійснив рейд за допомогою «Аеропідтримки»
Луганський рибоохоронний патруль здійснив рейд за допомогою «Аеропідтримки» 15 травня 2019 року Державні інспектори Луганського рибоохоронного патруля спільно з працівниками  патрульної поліції Луганської області та працівниками відділу аеропідтримки управління  моніторингу та аналітичного забезпечення ... >>>

  Луганський рибоохоронний патруль зафіксував явище масштабної загибелі риби
Луганський рибоохоронний патруль зафіксував явище масштабної загибелі риби 17 травня 2019 року на р. Повна, що у Станично – Луганському районі Луганської області (ділянка вверх за течією, протяжністю один км. від місця впадіння в р. Деркул) та на р. Деркул (нижче за течією від притоки р. Повної), в межах ... >>>

  Протягом одного дня було зафіксовано 22 порушення, - Луганський рибоохоронний патруль
Протягом одного дня було зафіксовано 22 порушення, - Луганський рибоохоронний патруль15 травня 2019 року інспектори Луганського рибоохоронного патруля зафіксували 22 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, було складено один протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 13 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Вилучено одне знаряддя ... >>>

  Рибному господарству Луганської області внаслідок часткового зневоднення Райгородського водосховища були завдані збитки більш ніж на 2,5 млн. грн
Рибному господарству Луганської області внаслідок часткового зневоднення Райгородського водосховища були завдані збитки більш ніж на 2,5 млн. грнДев’ятого квітня 2019 року іхтіологічною службою Луганського рибоохоронного патруля було зафіксоване  часткове  зневоднення Райгородського водосховища, яке розташоване в адміністративних межах Коломийчанської сільської ради ... >>>


Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72.

Управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області

Адреса: 92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Гаршина, 27

тел.:+38 (06461) 2-27-48 , тел/факс:+38 (06461) 2-27-48

E-mail: lg.rp@darg.gov.ua , lugribpatrul@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t