Протягом місяця на Луганщині викрито 135 порушень


05.06.2019

Протягом місяця на Луганщині викрито 135 порушень

У період з 1 по 31 травня 2019 року інспекторами Луганського рибоохоронного патруля було проведено 26 рибоохоронних рейдів. В результаті, викрито 135 порушень природоохоронного законодавства, з яких 17 грубих. Також складено 98 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушень правил рибальства), два – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), один – за ч. 5 ст. 85 КУпАП (порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об’єктів тваринного світу) та три – за ч.1 ст.85 КУпАП (виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу) . Крім цього, оформлено 14 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За даний період на порушників накладено 10 540 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 2 907 грн. Стягнуто штрафів на суму 7 786 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 124 кг водних біоресурсів, з яких 21 кг – на ринках, 97 – за актами безхазяйного майна та 6 кг – за грубими порушеннями. Також конфіскували 41 од. заборонених знарядь лову та ще 47 од. – за актами безхазяйного майна.

Для прикладу, 16 травня близько 7 години на р. Айдар, поблизу с. Петренкове Старобільського району було затримано порушника, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову - однією сіткою. Риби не зловив.

На рибалку оформлений протокол про адміністративне правопорушення за  ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до Новоайдарського районного суду Луганської області для притягнення особи до адміністративної відповідальності.

Того самого дня в ході рибоохоронної роботи на території оз. Мисливське, що біля с. Лиман Старобільського району знайдено безгосподарське майно. Вилучено 2 од. «верші», виготовлених кустарним методом. Риби не було.

Складено акт виявлення безгосподарського майна.

17 травня  на р. Повна, що у Станично – Луганському районі Луганської області (ділянка вверх за течією, протяжністю один км. від місця впадіння в р. Деркул) та на р. Деркул (нижче за течією від притоки р. Повної), в межах Красноталівської  та Комишненської селищних рад сталася масова загибель водних біоресурсів.

В результаті комплексного обстеження водного об’єкту, працівниками Луганського рибоохоронного патруля з представниками ГУ ДСНС України, Держекоінспекцією та Держпродспоживслужбою в Луганській області були здійснені всі відповідні заходи та відібрані зразки води для встановлення причин масової загибелі водних біоресурсів.

Обстеженням встановлено, що в р. Повна (ліва притока р. Деркул) з території Російської Федерації здійснюється скид забруднюючих речовин невідомого походження. Про це свідчить різкий запах, вода червоного кольору та велика кількість загиблих водних біоресурсів.

В подальшому буде розраховано збиток, нанесений рибному господарству України та всі матеріали будуть передані до правоохоронних органів.

Крім цього, 23 справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Також дві справи спрямовано до правоохоронних органів та відкриті  кримінальні провадження.

В Управлінні Держрибагентства у Луганській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (06461) 2-27-48, (099) 674-10-55. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання оперативно повідомляти за вказаними номерами телефонів.


Читайте також:

  З 20 СЕРПНЯ ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РАКІВ ПІД ЧАС ДРУГОЇ ЛИНЬКИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ


  Привітання Луганськогого рибоохоронного патруля з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
Привітання Луганськогого рибоохоронного патруля з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!Від щирого серця вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його треба берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Значення синього та ... >>>

  Протягом вихідних порушники завдали понад 3 тис. грн збитків, - рибоохоронний патруль Луганщини
Протягом вихідних порушники завдали понад 3 тис. грн збитків, - рибоохоронний патруль Луганщини17 серпня 2019 року Луганський рибоохоронний патруль викрив два грубих порушення правил рибальства. Один з інцидентів стався на ставку “Крейдянка” біля с. Містки Сватівського району Луганської області. Близько шостої години була затримана ... >>>

  Відбулась робоча нарада про порядок здійснення любительського і спортивного рибальства на водних об’єктах, розташованих на території Троїцького району Луганської області
Відбулась робоча нарада про порядок здійснення любительського і спортивного рибальства на водних об’єктах, розташованих на території Троїцького  району Луганської області9 серпня 2019 року у приміщені Троїцької РДА під керівництвом в.о. голови Троїцької райдержадміністрації Луганської області Олега Сліпця відбулась робоча нарада за участю суб`єктів рибного господарства, орендарів водних об`єктів та представників ... >>>

  Протягом вихідних зафіксовано 7 порушень, - рибоохоронний патруль Луганщини
Протягом вихідних зафіксовано 7 порушень, - рибоохоронний патруль ЛуганщиниУ період з 10 по 11 серпня 2019 року Луганський рибоохоронний патруль задокументував 7 правопорушень природоохоронного законодавства. Так, було складено п’ять протоколів – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства). Оформлено два ... >>>

  Протягом місяця на Луганщині викрито 22 порушення
Протягом місяця на Луганщині викрито 22 порушення У період з 1 по 31 липня 2019 року інспекторами Луганського рибоохоронного патруля було проведено 16 рибоохоронних рейдів. В результаті, викрито 22 порушення природоохоронного законодавства, з яких 8 грубих. Також складено 3 протокола за ч. 3 ... >>>

  Порушники завдали понад 3 тис. грн збитків, - рибоохоронний патруль Луганщини
Порушники завдали понад 3 тис. грн збитків, - рибоохоронний патруль Луганщини27 липня 2019 року Луганський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на ставку біля с. Писарівка Новопсковського району Луганської області. Близько 22 години було затримано порушників, які здійснювали ... >>>

  Протягом тижня зафіксовано 13 порушень, - рибоохоронний патруль Луганщини
Протягом тижня зафіксовано 13 порушень, - рибоохоронний патруль Луганщини У період з 15 по 22 липня 2019 року Луганський рибоохоронний патруль задокументував 13 правопорушень природоохоронного законодавства. Так, було складено два протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства), п’ять протоколів – за ч. ... >>>


Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88.

Управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області

Адреса: 92703, Луганська обл., м.Старобільськ, вул.Гаршина, 27

тел.:+38 (06461) 2-27-48 , тел/факс:+38 (06461) 2-27-48

E-mail: lg.rp@darg.gov.ua , lugribpatrul@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t